مجله اینترنتی دهکده موفقیت- راز موفقیت و پولدار شدن

تاریخ: پنجشنبه 27 آبان 1389 ساعت: 20:31 بازدید: 4659 نویسنده: مدیرپیام این هفته:
 برای آدمی بهتر است که اصلا به دنیا نیاید تا اینکه به دنیا بیاید و اثری از خود بر جا نگذارد .

اگر می خواهی پس از مرگ فراموش نشوی یا چیزی بنویس که قابل خواندن باشد یا کاری کن که قابل نوشتن باشد .


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راز موفقیت و پولدار شدن  


                         


نویسنده ای تازگی نوشت << هنوز هم میتوانید میلیونر شوید >>  نویسنده ای جسورتر ندا در داد << امکان میلیونر شدنتان بیش از آن است که فکرش را می کنید >>

بیشتر مردم نسبت به گنجایش خود درباره پول در آوردن حساس هستند٬ در بیشتر موارد اگر شخص بتواند نسبت به پول گرایشی مثبت و دوستانه داشته باشد٬ گنجایش پول در آوردنشان افزایش می یابد
وقتی زندگی نامه افراد و تجربه های صاحبان اندیشه ی توانگر را می خوانید. می بینید که آنها نسبت به پول گرایشی دوستانه دارند.
حال آنکه گرایش عمومی نسبت به پول طوری است که انگار پول ایرادی دارد و توانگر بودن کار درستی نیست.
پس بیایید دیگر بار این مسئله را روشن کنیم که خواستن پول هیچ گونه ایرادی ندارد.
به محض اینکه اندیشه های کادبی را که سالها پیش از روی جهل به ما آموخته اند رها کنیم٬ عقایدی مانند ( پول پلید و کثیف است ... بی درنگ متوجه می شویم که پول چقدر آسان و رضایت بخشتر در امور مالی مان به گردش در می آید.

چارلز فیلمور می گوید:

<< وقتی به پولتان دست می زنید مراقب اندیشه هایتان باشید زیرا پول از طریق ذهنتان به منشا همه جوهر ها و همه ثروتها پیوسته است. و مستقیما به منشایی نامرئی و نامحسوس پیوسته است که به رونق اندیشه هایتان آن را می بخشایید یا باز می ستانید٬ بیدار باشید که کلید همه ی ثروتها یا علت همه تنگدستیها در دست خودتان است >>

چند قانون دیگر در باره پول مهم است: مثلا هرگز نگویید (( دست ما کوتاه و خرما بر نخیل )) یا (( من که استطاعتش را ندارم )) یا دستم به دهانم نمی رسد )) .
چنین جملاتی دانه های فقر و تنگدستی را می کارند. و به ناچار همان را به بار می آورند. در عوض آنها بهتر است بگویید (( خرد و فرزانگی حکم می کند که در این لحضه به این امور مالی بپردازم )) تا می توانید این عبارت تاکیدی را تکرار کنید (( من در کمال فرزانگی و عشق و داوری نیکو٬ در همه امور مالیم از اقتدار مثبت جوهر غنی خدا کام می جویم و از هر جهت توانگرم ))

بزرگ کردن مشکلات مالی نیز نابخردانه است. اگر به مشکلات مالی تان فخر بفروشید یا مدام در باره ی آنها لاف بزنید ( متاسفانه بعضی از مردم برای ایجاد حس همدردی و جلب توجه به این کار دست می زنند )) آنگاه همواره مسئله ای مالی خواهید داشت تا در باره اش بنالید.

نکته دیگر درباره پول این است که : از دعا کردن برای پول یا اوضاع مالی بهتر نهراسید. اگر نیاز مالی دارید در کمال دل و جرات برای نیاز مالی ویژه تان دعا کنید و از خدای مهربانتان کمک بخواهید تا نیازتان را به طور کامل و در منتهای شکوهمندی بر آورد.
وعده کتاب مقدس وعده ای کاملا آشکار است:  سوال کنید به شما داده خواهد شد.  بطلبید که خواهید یافت.  بکوبید که برای شما باز کرده خواهد شد .

حالا دیگر منتظر ثمرات غنی باشید!  و به هنگام تجلی آن ثمرات غنی شاید بد نباشد یادداشت افسری جوان را که برای مادرش فرستاده بود به یاد آورید: (( دیروز چکی است که اعتبار ندارد. فردا چکی است که موعدش نرسیده. امروز تنها اسکناسی است که در دست داری. پس خردمندانه خرجش کن.)) خواه به چشم وقت نگاهش کنیم و خواه پول٬ هنوز مصداق دارد. مگر نه؟


راز-موفقیت-و-پولدار-شدن- راز-موفقیت-و-پولدار-شدن- راز-موفقیت-و-پولدار-شدن- راز-موفقیت-و-پولدار-شدن- راز-موفقیت-و-پولدار-شدن- امتیاز : 2326 دیدگاه(4)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات

نویسنده: elham ghomi
عنوان: راز موفقیت و پولدار شدن
khoshhalam
پاسخ:---
نویسنده: sepide
عنوان: راز موفقیت و پولدار شدن
خیلی خوب بود
پاسخ:---
نویسنده: فرید
عنوان: راز موفقیت و پولدار شدن
عالی بود لطفا از این قبیل مقالات بیشتر ارائه نمایید
پاسخ:---
نویسنده: محمد
عنوان: راز موفقیت و پولدار شدن
خیلی کلمات عالی بود من فکر میکردم آخر خطم دیدم نه باید تازه شروع کنم
پاسخ:---

صفحات نظرات
1 |
موضوعات
نظرسنجی
شما محتوای این مجله را در چه سطحی ارزیابی میکنید؟

نتايج|| آرشیو نظرسنجی